aśle codzienności, koty, foty i obłości

dla 3 latka-jaki 'podrecznik'/kurs angielskiego?.Ja polecam programy dziecięce na BBC Prime(dostępny np. w UPC)- codziennie od siódmej rano do prawie dziewiątej są różne kreskówki i nie tylko(Teletubbies, Tweenies, Balamory). Mój niespełna dwuletni synek uwielbia.Oglądając je.
Ulubiony film :).hehe mój tez lubi Tweenies i jeszcze Fimbles ale tylko te piosenki bo tak to się nudzi a co do Teletubbies to włączam mu na tvp2 po polsku ale ale chyba.
beba opowiedz ciekawym;).kasia zand kasteel jest w poniedzialki na ned3 po teletubbies (ktore sa o 9.35) wiecej nie wiem, ale chyba jest jeszcze wczwartki (?). polecam tez belgijski kanal ketnet o 15.30 jest cala seria super bajek poczawszy od musti, bumbe (rewelka), tweenies (akurat moj nie lubi) pingu (ostatnio mlody 'gada' tylko o pingwinkach;), piet piraat no i bob budowniczy;) jest tez czasem engie.
Bajeczki na BBC Prime.E tam. Adam ogląda Teletubisie odkąd skończył 9 mcy a resztę bajek odkąd ma jakieś 15-16 mcy. Lubi Balamory, Tweenies i Boogie Beebies (ale to nie zawsze leci). To co mówi. jak teletubisie wyskakują z domku :) Znowu moja siostrzenica urodziła się w czasach, kiedy Cartoon Network był wyłącznie po angielsku i trochę trwało, zanim zaczęli tłumaczyć na polski, więc do jakiegoś.
Język angielski - prawie roczniak.. z Tweenies). Gdy dziecko będzie starsze możesz puszczać bajki po angielsku (rano na BBC jest blok dla dzieci, nawet teletubisie lecą:-)
Moje ulubione programy,filmy to......U mnie ostatnio na tapecie sa Teletubisie, Tweenies, Fimbles itp. I musze Wam powiedziec, ze duzo lepiej sie takie rzeczy oglada niz "Uwage" czy inne tragiczne W11, przynajmniej czlowiek sie nie.
Zajecia dla dzieci 1-3 latka w Trojmiescie... której) są Teletubisie, Tweenies, Opowieści Pana Mopple, Bits i Bobs, The Story Makers. Z Teletubisiów już wyrośli Całą resztę ja sama chętnie oglądam a chłopcy siedzą jak zaczarowani. Pozdrawiam, Dagmara
Roczne dziecko i telewizja.A ja swojemu 13 miesiecznemu synkowi pozwalam ogladac TV. Chce zeby sluchal angielskiego. Ogladamy Teletubisie na BBC Prime i Tweenies. Mniej wiecej pol godziny. Nie uwazam zebym robila dziecku tym krzywde..
teletubisie.A gdzie można Teletubisie obejrzeć? Ja wyczaiłam tylko na BBC prime, no ale to po angielsku P.S. po teletubisiach jest bajka Tweenies- takie obleśne lalki z wielkimi buciorami i to jest jedyna jak narazie bajka, która interesuje moją 14miesięczną córeczkę(o rany muszę normalnie wychodzić z pokoju tak nie lubię tweenies)
nowe bajki w telewizji pełne grozy i przemocy.. takie programy jak balamory, tikabila, tweenies a przede wszystki teletubisie ktore są bajką stworzoną przez sztab psychologów specjalnie dla małych dzieci i to nie jest przypadek ze nawet dzieci mlodsze niz.
No i zabrali Teletubisie.codziennie na BBC Prime o 7 rano start, kiedys pierwsze Teletubisie ,ale teraz idzie Balamory ok 20min, potem Teletubisie, Tweenies..do wyboru do koloru
Styczeń 2003 :) cz.2.. tym - my podobnie jak Didi (o ile mnie pamięć nie zawodzi) - oglądamy Teletubisie na BBC Prime. Tweenies nie lubię, ale uwielbiamy Binkę (nagrywamy) i Tikkabillę. Jemy sobie obiad i.
Ranking bezpiecznych bajek!!!.Miś w dużym niebieskim domku Mali odkrywcy Świat Elma Bob Budowniczy Teletubbies Tweenies Balamory Czerwony Traktorek Listonosz Pat