aśle codzienności, koty, foty i obłości

Grupa otwocka.Czy miał ktoś z Was "przyjemność" współpracować z Panami architektem i geodetą z "TelePizzy" w Otwocku (w tym samym budynku co TelePizza mają swoją siedzibę)? Pan arch. za samą rozmowę życzy.
Grupa otwocka. Czy miał ktoś z Was "przyjemność" współpracować z Panami architektem i geodetą z "TelePizzy" w Otwocku (w tym samym budynku co TelePizza mają swoją siedzibę)? Pan arch. za samą rozmowę.
Nowy Wymiar Rozrywki od Cenegi !.Info dla tych, którzy jeszcze nie są w klubie gracza : KLUB GRACZA CENEGA - JASNE I PROSTE ZASADY! Witamy w samouczku Klubu Gracza Cenegi. Już od dziś, dzień po dniu, będziemy przybliżać Wam wszystkie elementy Klubu i równocześnie uruchamiać kolejne jego elementy. W ciągu 7 dni poznacie system w sposób przyjemny, bezbolesny i co najważniejsze dokładny. Czym jest Klub Gracza Cenega? To wspaniałe miejsce dla wszystkich graczy. Wystarczy, zarejestrujesz jedną z gier komputerowych z katalogu Cenega Poland, aby mieć dostęp do wielu rewelacyjnych atrakcji: - możliwości wymiany zdobytych punktów na wspaniałe nagrody; - nagród gwarantowanych, oferowanych przez Cinema City, Tele Pizza i Gry-Online.pl; - nowoczesnych, klubowych aukcji, dzięki którym będzie można licytowaćżnego rodzaju.
E11 Strasznie kopci i dużo pali, spadaja obroty. Odgrzebałem ten temat bo mam podobny do opisanego problem a nie chcałem narażać się startując z nowym postem.Od wczoraj zauważyłem że przy spadaniu na wolne obroty(np hamowanie przed.
Art o wyścigach Skimmera 1/3.Godzina 24'ta, właśnie obstawiam wyścig pewnego kierowcy i jeśli wygram kupie sobie prawdziwy samochód do wyścigów. Mój faworyt czyli nissan skyline ściga się z fordem mustangiem z 67'go roku. Oba samochody.
113 pytań xD.1.Imię Magdalena 2.Kolor włosów ciemny blond [?] 3.Kolor oczu niebieskoszare 4.Obecny wzrost 166 5.Okularyszkła kontaktowe okulary 6.Znak zodiaku Waga 7.Wiek 13 lat 8.Rodzeństwo siostra 9.Wiek rodzeństwa 9 lat 10.Miejsce zamieszkania B-stok 11.Tatuażepiercing nie! 12.Przyjaciółkaprzyjaciel Iza 13.Chłopak? nie :( 14.Rodzaj pocałunku szczery. 15.Hobby życie :D 16.Jesteś w centrum uwagi czy podpierasz ściany? centrum. 17.Jakim samochodem jeździsz?;p mercem i mam szofera xD (busik) 18.Jesteś.
112 l [Eksperymentalne paludarium] - Pigul71.Po namowach licznych adminów, moderatorów i ludu prostego przedstawiam mój nietypowy zbiornik 100 hydroponiki Pigul71 Akwarium 80x35x40 standardowa 112, nadbudowa wysokości 20 cm Oswietlenie: początkowo 2x18W 840 w szczytowej formie 4x18W: Arcadia Tropica+osram 840+osram fluora+osram 950 8+8 godzin (4 h 2x18W 4h 4x18W 4h 2x18W) Filtracja: Aquaszut turbo 3W + Aquael 5W zasilający zraszacz ogrzewanie 2x20W na RT2 podłoże żwir, keramzyt, bazalt kamienie z całej europy; hydroponika: pumeks (taki do łazienki) i gąbka, W zaawansowanej wersji wata perlonowa pod siatka ogrodniczą. Sprawdziła się Supraflora. CO2: Bimbrownia. ładowana.
Humor - dowcipy, kawały itd..Jest sobie wesele i gra na nim zespół w składzie: dwóch perkusistów i saksofonista. Grają,grają aż w końcu podchodzi jeden z niezadowolonych gości i mówi: - panowie,chyba coś nie ta z.
[GWW] Dobra pizza na telefon.Joanna pisze:[color=blue] Zdecydowałam się na Dominium, czas na wrażenia ;). Minusy: - cena - relatywnie wysoka jak na sieciówkę. Tu trzeba dodać, że jest bardzo wiele dużych.