aśle codzienności, koty, foty i obłości

Najśmieszniejsze sytuacje, w harcerstwie....ale wszystko przebija ZENON !! nasza kukiełka, którą straszyliśmy Żanetki i inne kokietki. :) ..albo powszechnie znany już tekst Krajki "patrzcie, Pula się śmieje, a to u mnie sie łóżko trzęsie". ?. w Zalesiu genialny był Szpila jako mariola, i nasza przegenialna piosenka "prosze ks. Bernardyna" ..ahh.. OBOZY POWINNY TRWAĆ O WIELE DŁUŻEJ!!!
Ogólnoplenerowe śpiewowo szarpidrutowe propozycje.  Troszkę pogrzebałam i na tą chwilę dysponuję następującymi tekstami piosenek: PŁONIE OGNISKO BIESZCZADZKI TRAKT KRAJKA IRLANDIA POMALUJ MÓJ ŚWIAT ZAWSZE TAM GDZIE TY ZOSTAWCIE TYTANICA NIE PŁACZ EWKA PRZEŻYJ TO SAM ANIOŁ I DIABEŁ BAŚKA SOKOŁY TEKSAŃSKI PŁONIE OGNISKO W LESIE ALE TO JUŻ BYŁO ZWIERZENIA RYŚKA CZYLI JEDZIE POCIĄG KONIK NA BIEGUNACH OSZUKAĆ CZAS PIOSENKA KSIĘŻYCOWA NOŚ DŁUGIE WŁOSY MOJA I. ten plik to jest sprawdzisz w wolniejszej chwili. Lista pewnie wzrośnie jak wrócę do domu bo chyba wiem gdzie mam moje stare teksty. Ja też mogę trochę w pracy na laserówce.
Wasze ukochane cytaty z piosenek;).Dot.: Wasze ukochane cytaty z piosenek;)   A ja mam swoją gitarę Spodnie wytarte i buty stare Wiatry niosą mnie na skrzydłach - Krajka. Na zawsze będzie się mi kojarzyła z pięknymi chwilami, a te słowa zawsze będą słowami wolności. ;) oprócz tego duużo duużo innych, tylko nie przypomnę sobie, bo za często cały tekst mówi o niczym, a jeden jedyny wers mówi o czymś ważnym. Jeszcze jeden tekst, który wcale nie należy do moich naj najulubieńszych, ale tych chyba sobie teraz nie przypomnę :o 'Nie wracajmy jeszcze na ziemię ' W głębinach źrenic.